Ke druhému kolu první ligy atletek zajížděla jičínská děvčata do Nového Města nad Metují v citelně oslabené sestavě. Nejúspěšnější jičínská závodnice Daniela Volná, vítězka soutěží ve skoku vysokém a skoku dalekém na minulém kole v Kolíně, plnila reprezentační povinnosti ve Slovinsku a necestovaly ani běžkyně Gabriela Veigertová a Jana Lenčová. A tak už před začátkem závodu chybělo třicet bodů do tabulky, což se ukázalo v průběhu velmi vyrovnané soutěže, jako zásadní. Jediné vítězství pro jičínské barvy vybojovala Jaroslava Vaněčková v trojskoku, druhé a třetí pořadí v disku získaly Kateřiny Jínová a Šindelářová, které přidaly ještě čtvrté a šesté místo ve vrhu koulí. Svojí první účast ve finále stovky vybojovala žákyně Lucie Kozlová a skončila na páté příčce. Čtvrté a páté místo získaly překážkářky Kateřina Půhoná a Magdaléna Menčíková, a čtvrtá skončila na trati 1500 metrů Anita Zikmundová. Jen o místo hůře doběhla na dvojnásobné trati Anna Kochová. Pozitivně je třeba také hodnotit vystoupení štafety 4×100 metrů, která ve složení Půhoná, Menčíková, Kozlová a Havelková zvítězila ve svém rozběhu a celkově skončila na páté příčce. Přes statečný výkon získané body stačily pouze na osmou, poslední příčku. Ve třetím kole se atletky určitě poperou o posun v tabulce do vyšších pater, aby se vyhnuly případné baráži o setrvání v soutěži.

Přehled jičínských výsledků: 100 m 5. Kozlová 12,89, 1500 m 4. Zikmundová 4:53,81, 3000 m 5. Kochová 10:56,41, 100 mpř 4. Půhoná 15,02, 5. Menčíková 15,55, 4×100 m 5. 50,62, výška 10. Kopecká 142, tyč 6. Vaněčková 295, trojskok 1. Vaněčková 11,62, koule 4. Jínová 11,27, 6. Šindelářová 10,83, disk 2. Jínová 40,25, 3. Šindelářová 40,09

Tabulka 2. kola: 1. Kolín 175, 2. Jablonec 167, 3. Vysoké Mýto 150,5, 4. Hradec králové 110, 5. Liberec 107,5, 6. Mladá Boleslav 102, 7. Nové Město 100,5, 8. Jičín 88,5